22:32:00

MAX FACTOR LIPFINITY

Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków do ust, pomadki satynowe, matowe... Producenci kosmetyków się prześcigają. Jest dużo produktów, które wyszły na rynek już bardzo dawno, ale dopiero teraz zdecydowałam się je testować. Moim nowy odkryciem jest Max Factor Lipfinity.


Producent zapewnia nas, że kolor utrzymuje się przez wiele godzin. Pomadka Lipfinity to dwa kroki, aby usta lśniły długotrwałym blaskiem. Nałóż pomadkę rano, a kolor utrzyma się na ustach przez cały dzień. Dwa etapy aplikacji zapewniają intensywny kolor oraz nawilżenie ust. Możemy wybierać w 15 najmodniejszych kolorach.


Tak jak wyżej wspomniałam nakładamy pomadkę w dwóch etapach. Najpierw nakładamy kolor a następnie bezbarwny sztyft. Kolor jest bardzo soczysty, intensywny. Pomadkę bardzo dobrze się nakłada, wystarczy jedno pociągnięcie kolorem i naprawdę bardzo dobrze kryje. Wystarczy nałożyć tylko jedną warstwę. Dużym plusem jest trwałość, po ośmiu godzinach po powrocie z pracy pomadka wygląda jak nienaruszona. Aplikator jest w postaci gąbeczki, bardzo precyzyjny. Posiadam odcień 020 angelic, jest to brudny róż. 


Macie ochotę skusić się na pomadkę? Bardzo Wam polecam. 

4 komentarze :

cieszy mnie każdy komentarz i nowy czytelnik, jesteście niesamowici! ♥
jestem otwarta na konstruktywną krytykę! obrażanie, chamstwo i pytania o życie prywatne nie będą tutaj akceptowane ;))

Copyright © 2016 fromCarolinee , Blogger