10:35:00

CHAMPACA BLOSSOM / KWIAT MAGNOLII


O zapachu
Południowo-Wschodnia Azja nie pachnie - jedynie - orientalnymi przyprawami czy ciepłym wiatrem. Mapa aromatów Indii czy Chin przypomina kolorowy patchwork, stanowiący połączenie nut słodkich, pikantnych czy korzennych. Na tym tle najmocniej wyróżnia się zapach kwiatów magnolii champaca. Wiecznie zielone drzewo jest obsypane jasnymi, żółtopomarańczowymi pąkami, które wykorzystuje się do ozdobienia buddyjskich świątyń. Energetyzujący, świeży zapach płatków kojarzy się z orientalnym wiatrem i dalekimi wyprawami. Magiczną moc kwiatów champaca odnaleźć można w wosku Yankee Candle. Kompozycja Champaca Blossom to propozycja z wiosennej oferty - świeża, pogodna i zapowiadająca sezon na dalekie wyprawy. 


Kilka słów ode mnie
Wosk Champaca Blossom należy do kwiatowej linii zapachowej. Jest to naprawdę ładny, elegancki, kobiecy zapach. Wosk jest świeży, rześki, czuć delikatną słodycz. 

Jak używać wosków Yankee Candle 

Wkładamy wosk do kominka w całości ( możemy również podzielić tarte na kilka kawałków ). Ja osobiście nigdy nie pale całego wosku. Jeden kawałek tarty wystarczy nam na wielokrotne palenie. Otwarty już wosk możemy włożyć do woreczka strunowego. Wosk wystarczy nam na osiem godzin palenia, później niestety nie czuć już dobrze wszystkich olejków eterycznych. Jeżeli chcemy pozbyć się wosku w kominka to możemy włożyć go do zamrażalnika na chwilę i wosk sam odejdzie. Ja często po zastygnięciu wosk podważam i bez problemu odchodzi. Możecie spróbować te dwie metody. 

5 komentarzy :

 1. Ciekawy zapach :) Chciałabym go powąchać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam osobiście tego produktu i zapachu.
  jednak opis zapachu brzmi interesująco.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego zapachu akurat nie znam, muszę powąchać przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Woski Yankee Candle są genialne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam woski YC, lecz tego zapachu jeszcze nie miałam.
  :*

  OdpowiedzUsuń

cieszy mnie każdy komentarz i nowy czytelnik, jesteście niesamowici! ♥
jestem otwarta na konstruktywną krytykę! obrażanie, chamstwo i pytania o życie prywatne nie będą tutaj akceptowane ;))

Copyright © 2016 fromCarolinee , Blogger