15:54:00

VANILLA LIME / WANILIA Z LIMONKĄ + ROZDANIE


Opis producenta

Najpyszniejsze, najbardziej wykwintne, doskonale skomponowane i uzupełnione dodatkiem ciemnych ziarenek - lody waniliowe idealnie, stworzone ręką mistrza i kuszące słodyczą niezależnie od pogody i temperatury. Pyszny pucharek z kilkoma gałkami waniliowych słodkości szczodrze polany polewą z aromatyzowanej cytrynowym sokiem, białej czekolady - esencja słodyczy w najdoskonalszej postaci i hołd dla prostoty. A przy okazji - cudowny aromat zamknięty w naturalnym wosku, którego zapach intryguje, orzeźwia, pobudza i stymuluje lepiej, niż lodowa rolada waniliowo-cytrynowa!


Kila słów ode mnie

Zapach Vanilla Lime należy do owocowej linii zapachowej. Musze powiedzieć Wam, że zapach spodobał mi się od samego początku. Mimo, że jest w nim wanilia to zapach nie jest duszący. W połączeniu z limonką zapach jest bardzo przyjemny dla nosa. Jest delikatny. Jak używać wosków Yankee Candle

Wkładamy wosk do kominka w całości ( możemy również podzielić tarte na kilka kawałków ). Ja osobiście nigdy nie pale całego wosku. Jeden kawałek tarty wystarczy nam na wielokrotne palenie. Otwarty już wosk możemy włożyć do woreczka strunowego. Wosk wystarczy nam na osiem godzin palenia, później niestety nie czuć już dobrze wszystkich olejków eterycznych. Jeżeli chcemy pozbyć się wosku w kominka to możemy włożyć go do zamrażalnika na chwilę i wosk sam odejdzie. Ja często po zastygnięciu wosk podważam i bez problemu odchodzi. Możecie spróbować te dwie metody. 

Wosk jest dostępny na stronie Iperfumy.
O Firmie Yankee Candle

Od 1969 roku specjalizuje się w produkcji świec zapachowych. Produkowane są one w Whately, Massachusetts w Stanach Zjednoczonych i wyrabiane z wysoko oczyszczonej parafiny. Wszystkie zapachy komponowane z pasją, poddane dokładnej analizie i testowane przez znawców produktu.

Starannie wyselekcjonowane, naturalne ekstrakty oraz olejki eteryczne, dobrane przez zespół ekspertów, połączone z wyobraźnią, tworzą produkt, który Państwu oferujemy. Wielkość zapachów sprawia, iż każdy może znaleźć ten odpowiedni dla siebie, a wielkość kolorów pozwoli dobrać świecę pasującą do określonego wnętrza, wówczas będzie ona zarówno elementem dekoracyjnym, jak i również użytecznym dla każdego mieszkania. 

W swojej ofercie marki Yankee Candle posiada między innymi woski zapachowe i świecie w kilku rozmiarach, aromatyczne saszetki, zapachy do samochodów, odświeżacze powterza, ozdobne klosze i talerze do świec, kominki zapachowe oraz wiele innych. 6 komentarzy :

 1. Mój wosk. ♥
  Ciesze się, że przypadł Ci do gustu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. love colors of your cosmetics!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa jestem tego wosku :)


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

cieszy mnie każdy komentarz i nowy czytelnik, jesteście niesamowici! ♥
jestem otwarta na konstruktywną krytykę! obrażanie, chamstwo i pytania o życie prywatne nie będą tutaj akceptowane ;))

Copyright © 2016 fromCarolinee , Blogger