13:15:00

PINK SANDS / RÓŻOWE PIASKI


O zapachu

To nie jest sen utalentowanego surrealisty, albo twórcze szaleństwo grafika odpowiedzialnego za obróbkę wakacyjnych zdjęć!Plaża usypana z różowych piasków naprawdę istnieje! Żeby tam się dostać wystarczy dobrze rozgrzać wosk Pink Sands. Kiedy kompozycja zacznie unosić się w powietrzu - poczujemy zapach bajkowych, egzotycznych, kolorowych kwiatów wychylających się łapczywie w kierunku słonecznych promieni. Wkrótce też dotrze do nas aromat słodkiej wanilii i orzeźwiających cytrusów rosnących w gajach usadowionych na skraju fantazyjnych, różowych wydm. 


Kilka słów ode mnie

Musze przyznać, że zapach przypadł mi do gustu, ponieważ lubię świeże i delikatne zapachy. Pink Sands ma w sobie aromat egzotycznych kwiatów, cytrusów i wanilii. Połączenie tych zapachów jest bardzo ciekawe. Zapach nie jest mocny ani nachlany. Myślę, że ten wosk spodoba się wielu osobom. 

Jak używać wosków Yankee Candle

Wkładamy wosk do kominka w całości ( możemy również podzielić tarte na kilka kawałków ). Ja osobiście nigdy nie pale całego wosku. Jeden kawałek tarty wystarczy nam na wielokrotne palenie. Otwarty już wosk możemy włożyć do woreczka strunowego. Wosk wystarczy nam na osiem godzin palenia, później niestety nie czuć już dobrze wszystkich olejków eterycznych. Jeżeli chcemy pozbyć się wosku w kominka to możemy włożyć go do zamrażalnika na chwilę i wosk sam odejdzie. Ja często po zastygnięciu wosk podważam i bez problemu odchodzi. Możecie spróbować te dwie metody. 

Wosk znajdziecie na stronie Goodies . :)

4 komentarze :

cieszy mnie każdy komentarz i nowy czytelnik, jesteście niesamowici! ♥
jestem otwarta na konstruktywną krytykę! obrażanie, chamstwo i pytania o życie prywatne nie będą tutaj akceptowane ;))

Copyright © 2016 fromCarolinee , Blogger